+48 517 059 058

info@mcautausa.pl

Pn. - Pt.: 10:00 - 16:00

Ząbki, ul. Piłsudskiego 12

Menu

O firmie

Firma MAGMARCAR auto części istnieje od 2007 roku specjalizujemy się w sprzedaży części i naprawach oraz sprzedaży samochodów marki Ford. Mamy 10-lat doświadczenia na rynku motoryzacyjnym i ciągle  pracujemy nad poszerzaniem wiedzy. Od początku istnienia zajmujemy się sprowadzaniem samochodów marki Ford z zagranicy (kraje europejskie) od 2,5 roku nasza firma ukierunkowała się na import samochodów z za oceanu Stany Zjednoczone Ameryki i Kanada.

Naszą przyszłość widzimy w samochodach elektrycznych w których już od 2 lat poszerzamy wiedzę w naprawie i serwisie tych aut .
W naszej ofercie znajdą Państwo Modele hybrydowe jak Ford C-max czy Ford Mondeo mk5 wersje plu- gin oraz naszą perełkę czyli 100% auto elektryczne jakim jest powszechnie znany Ford Focus 3 generacji w wersji electric. Naszym następnym krokiem jest już zakupiony samochód dostawczy na potrzeby naszej firmy którym jest Ford Transit Connect Elektric dzięki któremu chcemy pokazać małym przedsiębiorcą jak znacząco można obniżyć koszty firmy korzystając z takich aut. Zapraszamy Państwa do naszego sektora gdzie można obejrzeć naszą ofertę oraz zachęcamy do zapisów w wypożyczalni aut by naszymi samochodami odbyć krótką przejażdżkę.

Usługi które prowadzimy w zakresie sprowadzania aut z za oceanu są kompleksowe polegające na doradztwie przed zakupem wycenie kosztów załatwieniem formalnośći z zakupem transportami opłatami celnymi i podatkowymi w końcu przygotowaniem aut pod klienta
Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami z którymi do tej pory utrzymujemy kontakt.
Wiele lat na rynku zaowocowało dużym doświadczeniem jak i wieloma kontaktami ułatwiającymi . Nasza Firma nie jest anonimowa zaczyna odznaczać się na rynku motoryzacyjnym jesteśmy organizatorami i pomysłodawcami  1 Zlotu samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach.

Samochody z USA w niektórych budzą strach a innym spełniają marzenia – kupienie auta za naszym pośrednictwem spełnia te drugie . Nasi eksperci każdego dnia wyszukują najlepsze oferty sprzedaży samochodów analizują ich stan przebieg sprawdzają historię serwisową by każdy zakup był przemyślany.